תחזית ליגה א' דרום - מחזור 26
השבוע החלטתי לארח את האיש שבעיני הוא האיש החזק במכבי יפו. האיש שתומך ויודע לתת אהבה לקבוצתו האהודה מכבי יפו. קובי סוויסה וכמובן השותפה שלו סיגלית אמר יחד בכל מקום. קובי חושב ששעריים יעלו ליגה. ומכבי יפו שנמצאת בכושר מצוין תגיע לפלייאוף העליון ומשם הכל פתוח אולי אפילו ליגה לאומית...שווה לראות את התחזית השבועית...
מאת: אוהד רון | 31-03-2016 | 15:59

השבוע החלטתי לארח את קובי סוויסה, קובי למי שלא יודע הוא אוהד מכבי יפו מושבע. שבעיני הוא האיש החזק במכבי יפו. קובי מלווה את הקבוצה בשנים האחרונות ומכיר את ליגה א' הרבה שנים. קובי שמלווה בשותפה שלו, סיגלית אמר שגם היא אוהדת את יפו הרבה בגלל קובי. קובי חושב ש "הליגה מאוד צפופה ומאד מרתקת כמו כל עונה. גם בפלייאוף התחתון כמובן בפלייאוף העליון. לדעתי מכבי שעריים תעלה ליגה. יש להם את הסגל הכי טוב שיש מכל הקבוצות בליגה. ולדעתי יש להם קהל גדול עם פוטנציאל, כמובן שיש להם את אלדד פרי שדואג לכל מה שהם צריכים. לפלייאוף לדעתי מכבי קביליו יפו תגיע לפלייאוף מהסיבה שתמיד טענתי, יש לנו סגל מצויין, שחקנים הכי טובים בליגה. אני חושב שאורי קרגולה עושה עבודה מצויינת וצריך לפרגן על התוצאות האחרונות והטבלה לא משקרת"

 

ונעבור למשחקים:

בני אילת-הפועל אזור, שישי, 12:45, אילת

אילת התאוששו יפה מאוד לאחרונה. ומאז שירון משה קודם לתפקיד המאמן הראשי בקבוצה, הקבוצה אוגרת נקודות ונמצאת רק 2 נקודות מהמקום של המבחנים. מנגד אזור שאני חושב שהיא אחת הקבוצות הראויות לפלייאוף. סגל טוב מאמן מצויין. אני מקווה שאילת תישאר בליגה כדי שיהיה טיול נחמד לכל קבוצה לאילת.. קצת חופש.. ולכן עם כל האהבה לאזור, מקווה שאילת ינצחו. הימור: אילת ינצחו.

סוויסה: אילת תנצח. אני מרגיש שאילת תעשה הישארות ליגה בצורה יפה ואנחנו תמיד שמחים לבוא ולבקר באילת ופעם בשנה כיף שיש משחק באילת ולכן אני מקווה שהם ישארו בליגה. אסור להם להפסיד את המשחק.  אזור מתחרים איתנו בפלייאוף ולכן אני מעדיף שיפסידו לאילת.

 

השחקן המרכזי של אזור (מני בן-ארי)

 

הפועל בקעת הירדן- הפועל כפר שלם, שישי, 14:15, מושב תומר

כפר שלם הייתה גדולה על שעריים שבוע שעבר וניצחה אותה בצדק. השבוע הם פוגשים את הבקעה שלדעתי נשארה בליגה אבל תהיה שמחה לעוד ניצחון אחד. כפר שלם קבוצה נחמדה ולא תהרוס לבקעה את הניצחון. הימור שלי: הבקעה ינצחו.

סוויסה: תיקו. המגרש בבקעת הירדן הוא מגרש שמאוד קשה לשחק בו וכמובן קשה להוציא נקודות שם. הבקעה קבוצה טובה למרות שכפר שלם לאחרונה מנצחת ואוגרת הרבה נקודות. יש להם חלוץ מצויין כמו אדיר חליפה ומאור לובין שעושים את ההבדל בשבילם. אבל בשביל יפו אני מקווה לתיקו.

 

הבקעה רוצה עוד ניצחון (ארז נעמן)

 

מכבי שעריים-הפועל הוד השרון, שישי, 14:30, נס ציונה

ראיתי את שעריים מול כפר שלם זה נראה ממש לא טוב. איפה הלב? איפה הנשמה של השחקים? איפה המאמן שילהיב את שחקניו? עושה רושם שהשחקנים חושבים שהם מעל הליגה וקצת מזלזלים ביריבות ולכן חושבים שהניצחון יגיע בקלות. אולי בגלל שהמאמן ורוב השחקנים לא באים מליגה א' ולכן לא סיפרו להם שכדי לנצח בליגה א' צריך להתאמץ.. .או שזה לא רשום להם בחוזה הגדול שיש להם... כי לא היה מקום בחוזה מרוב כסף... הוד השרון? מעבר לתפאורה לא אמורים להוות יריב. הימור שלי: שעריים בכל הכוח.

סוויסה: שעריים תנצח. מכבי שעריים קבוצה טובה יותר מהוד השרון. שחקנים כמו שי רביבו, שי אבוטבול וגיל יצחק הם שחקנים שהם שוברי שיויון וזה מה שיעלה את מכבי שעריים ליגה.

 

מי ילהיב את הקהל של שעריים? (מני בן-ארי)

 

 

הכח ר"ג-הפועל מרמורק, שישי, 14:30, וינטר

הכח קבוצה לא יציבה. שבוע אחד חוטפה 5 מכפר שלם שבוע אחד מנצחת את הוד השרון בחוץ.. מרמורק עם קהל ססגוני ושמח. שאוהב את המשחק ומנסה לעודד ובעיקר ליהנות בכל משחק וככה קהל צריך להיות. והשבוע הם החזירו את הבן האובד.. כמאמן אלכס ברמכר, שנחשב לאיש כדורגל מהרמה הגבוהה ומצד שני מחובר לקבוצה בשורשים כי גדל במועדון. משחק קשה לחיזוי, אבל אני אלך על זה שרק האהבה תנצח. מרמורק בכל הכוח!

סוויסה: תיקו. לדעתי הפועל מרמורק עשתה טעות שהיא פיטרה את המאמן המצויין שעשה תוצאות יפות. דבר שיסכן אותם בכניסה לפלייאוף. יש להם קהל מצויין ואני מאוד מקווה שקהל כזה יהיה בפלייאוף העליון יחד איתנו.

 

מרמורק עם מאמן חדש, אלכס ברמכר (אמיר דיבי)

 

עמישב פ"ת-מ.ס. כפר קאסם, 15:00 סירקין

כפר קאסם משחקת את הכדורגל הכי יפה בליגה. כמה פסים הם עושים בכל התקפה - ממש חוויה לכל אוהד כדורגל. עמישב מנגד נלחמת על החיים שלהם בליגה וכל נקודה מאד חשובה להם. המגרש בסירקין לא טוב לשחקני כפר קאסם הטכניים ויהיה להם קשה לפתח את המשחק הרגיל שלהם. עמישב ילחמו ויוכלו להפתיע. הימור שלי: תיקו

סוויסה: כפר קאסם תנצח. כפר קאסם קבוצה מצויינת. עם מאמן שהוא חבר יקר שלי חיים סירוטקין, לדעתי הוא מאמן הכי טוב בליגה. עמישב חייבים את הנקודות כדי להישאר בליגה אבל לדעתי הם יכשלו הפעם ושיחפשו את הנקודות במקום אחר.

 

בית"ר כפ"ס-הפועל מחנה יהודה, שישי, 15:00, לויטה כפ"ס

כפ"ס הוציאה תיקו מכובד מול נס ציונה בשבוע שעבר. מחנה יהודה שאיכזבה לאחרונה החליפה מאמן. מחנה אוהבים לקדם מאמנים תוצרת מחלקת הנוער ואני אוהב את הגישה הזאת. כפ"ס בבית עדיפה על מחנה. הימור שלי: ניצחון לכפ"ס.

סוויסה: תיקו. שתי קבוצות שלדעתי סיימו את הליגה. הם יכולים ללכת לים. ולא תהיה הכרעה במשחק. שי מאור מאמן כפ"ס, מאמן מצויין ואני מפרגן לו.

 

"שי מאור מאמן מצויין" (רמי גרידיש)

 

מכבי יפו-מ.ס. שיכון המזרח, שישי, 15:30, שכונת התקווה

מכבי יפו מרשימה אותי לטובה משבוע לשבוע. קרגולה זה ממש חלום. ההצלחה שלו מפתיעה לטובה ולא בגלל שהוא לא מאמן טוב אלא מפתיע אותי כמה רוח של מאמן ו"קארמה" טובה של מאמן ואופי ווינר כמו שלו משפיע על שחקניו. מכבי יפו נראים מצויין ושווים פלייאוף ביכולת שלהם. כיף לראות את יפו מנצחים. 

סוויסה: מכבי יפו תנצח. יפו זאת הקבוצה שאני אוהד כל חיי. אני חושב שיש לנו את הקהל הכי טוב בליגה. השבוע פוגשים את מאיר סומך שאימן אצלנו בעבר, אני חושב שהוא בחור טוב מאמן מצויין ונשמה טובה ולמרות שלא הצליח אצלנו אנחנו אוהבים אותו ומכבדים אותו. אני מאחל שיישאר בליגה למרות שהשחקנים שלו, אורי קרגולה וגיא אפשטיין עושים עבודה מצויינת ונפלאה מאז שהגיעו. ולמרות הכעס שלי על קרגולה בעבר, אני אוהב את הבחור ואני הראשון שקראתי להחתים אותו ביפו. ואני מאחל לו המון הצלחה.

 

הפועל מורשה-נס ציונה, חמישי, מורשה, 19:00

מורשה כבר ירדה, נס ציונה תגיע על מנת לנצח ולהלחיץ מעט את שעריים שתשחק יום אחריה. הימור שלי, ניצחון של נס ציונה.

סוויסה: נס ציונה תנצח. מושבה כבר ירדו לליגה ב'. לנס ציונה זאת הזדמנות אחרונה שלהם לחכות למעידה של שעריים. אוהד בוזגלו מאמן מצויין ושחקניו יעשו את העובדה וינצחו.

 

שחקניו של בוזגלו יעשו את העבודה? (מני בן-ארי)

 

מילה לסיום: "אני קורא לכל אוהדי מכבי קביליו יפו לחזור ולעודד את הקבוצה האהודה, הקבוצה חייבת עידוד במשחקים החשובים שנשארו לנו העונה ולעשות סנסציה ולהיכנס לפלייאוף העליון. ואם נגיע לשם, זה יכול להסתיים בליגה לאומית"

 

קובי סוויסה וסיגלית אמר, תחזית ליגה א דרום.(צילום: יח"צ)

הוסף תגובה
תגובות
 1. כל הכבוד לאיש החזק (יפואי 31-03-2016, 16:39)
  מלך אתה סויסה מלך
 2. קובי אתה אחד ויחיד (סיגלית אמר !!! 31-03-2016, 16:40)
  בהצלחה למכבי קביליו יפו!!!
 3. המלכים (משה מזרחי 31-03-2016, 16:40)
  יפים
 4. האיש החזק של גולר (יפואי 31-03-2016, 16:48)
  רק בגולר הוא חזק
 5. מי המלך חחחחחחחחח (יחיאל צגאי 31-03-2016, 17:29)
  קובי המלך
 6. כוכב אתה קובי סויסה (יפואי 31-03-2016, 19:35)
  אין כמוך אחד יחיד ומיוחד סיגלית הספונסרית דואגת לך להכל מלך!
 7. גולר מה נסגר איתכם (שערים בנשמה 31-03-2016, 19:47)
  אלדד פרי לא קיבל פרסום כמו קובי סויסה
 8. חזק???????? (משה 31-03-2016, 20:07)
  אוהד רון, מה האינטרס שלך להגדיר כל שבוע את סויסה כ"איש החזק" ביפו. אין דבר רחוק יותר מהאמת
 9. תנצחו מחר את יפו (יאלה שיכון המזרח 31-03-2016, 20:43)
  עלק רוצים פלאוף
 10. בוא תקנה אותנו. (טבריה 31-03-2016, 21:50)
 11. אנחנו צריכים אחד כמו קובי סויסה (טבריה 31-03-2016, 21:50)
 12. קובי אתה גבר אוהבים אותך (מרמורק 31-03-2016, 22:21)
  בהצלחה. יפו
 13. עופר (לשיכון 31-03-2016, 22:36)
  לא יכולתם להשאיר את עופר בכר לעוד משחק אחד דווקא נגד יפו הבאתם לנו את סומך המרגל
 14. כל הכבוד סויסה על הפרגון (כחול בנשמה שעריים 31-03-2016, 23:22)
  היידה יפו
 15. תקנה את אזור ותסגור את הקבוצה (לקובי 01-04-2016, 00:37)
 16. מה פתאום לסגור את אזור? (יפואי 01-04-2016, 07:54)
  אלה 6 נקודות קריטיות כל עונה.
 17. הניחושים של סויסה הם רק מטעמע אהדה של יפו (מאיר 01-04-2016, 10:36)
  מביאים בן אדם לתת תחזית. לא חשוב שברוב המיקרים התוצאות שונות אבל להביא בן אדם שמנחש לפי מה טוב ליפו ולא ריאלי זה מגוחך. סליחה: הזוי
 18. איזה באסה יפו גם השבוע תראו לנו את החור בתחת (אזורי 01-04-2016, 13:21)
 19. שלום קובי סויסה. יופי של ניחושים עלובים היו לך היום (נתי 01-04-2016, 16:18)
 20. מי גדולה מי (יוסי 01-04-2016, 17:40)
  שמתם לב שיפו כבר במקום החמישי אז ל10 אוהדי אזור לכו תזדררו
חדשות
 • מבחנים ליניב חולון!! לכל המעוניין להצטרף לקבוצה מליגה א, יש מבחנים ב 2-3 ליולי. למעוניינים, נא ליצור קשר עם המנהל קבוצה מושיקו שם טוב 0524030222. בהצלחה...
 • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
 • ליגה א דרום: עמית ברבש חתם לעונה נוספת בנורדיה. עמית אימן אשתקד את נורדיה והעלה אותה לליגה א.
 • משחק העליה ללאומית: הפועל נצרת עלית-מ.ס. כפר קאסם: הארכה: 1-2. לנצרת עלית כבש רועי עטר וגורג אמסיס. לכפר קאסם כבש רן בן שמעון.
 • סיום משחק הפלייאוף: הפועל נצרת עלית- מ.ס. כפר קאסם 1-1. לנצרת עלית כבש רועי עטר דקה 8. לכפר קאסם כבש אוהד אדלשטיין דקה 55.
 • משחק ההישרדות לליגה א צפון: מכבי דליה גברה 2-1 על בני זלפה מליגה ב' מצמד שערים של מוחמד טאהא. לבני זלפה כבש בילאל חבשי. מכבי דליה תשחק עונה נוספת בליגה א.
 • גמר ליגה ב צפון: מגדל כרום - בני זלפה 2-1 לזלפה בהארכה. למגד'ל כרום כבש רוברט ארחיל. לבני זלפה כבשו: חמודי בועו ובילאל חבשי. בני זלפה תתמודד בשלב הבא.
 • ברכות להפועל מרמורק והפועל חדרה על עלייתן לליגה הלאומית.
 • ברכות לאדומים מאשדוד על זכיתה באליפות ליגה ג מחוז לאחר שניצחו את קרית עקרון 1-6. כבשו לאדומים: גדיף וורקאט עם צמד. שימי ביטון, לישי ביטון יוני מנגיסטו ומתן גנון.
 • רק בגולר!! לקראת העונה הבאה- החתמת השבוע זוכה במתנה -ארוחה זוגית מתנת הבר "לזרוביץ"- בר שמייח וכשר בראשון לציון. שווה לחתום בקבוצה ולאכול!!
 • ברכות להפועל צפרירים יניב חולון על עליית לליגה א.
 • ברכות להפועל אום אל פאחם מליגה ב' צפון ב' על עלייתה לליגה א צפון.
 • ברכות להפועל שפרעם מליגה ב' מחוז צפון א' על עלייתה לליגה א.
 • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
איזה קבוצה התחזקה הכי משמעותי בליגה א צפון?
עירוני טבריה
רובי חיפה
הפועל איכסל
אחר
תוצאות