ליגת החופים מחזור - 1
עונה עשירית של ליגת החופים! מחזור הפתיחה הניב לנו 48 שערים, אווירה נהדרת ושלוש קבוצות שתפסו לנו את העין כבר במחזור הפתיחה... נתניה, בני יהודה וחדרה דרסו... ריידר וגורמזנו להטו...ושער המחזור שהגיע דווקא מרגלי עמית שמש השוער... אנחנו כבר מחכים לשבוע הבא!
מאת: אבייתר ברק | 18-06-2016 | 12:56

העונה העשירית של ליגת החופים נפתחה אמש, כפר קאסם רוצה להמשיך לשלוט בענף, נתניה רוצה לעשות צעד נוסף מהשנה שעברה, בני יהודה וראש העין נראות לא בכלל... וחיפה של סירוטקין צריכה מעט להתחבר ותהיה לנו עונה נפלאה בחולות...

 

הפועל חדרה - כפר סבא

המשחק הראשון הפגיש את חדרה שבעונה שעברה הגיעה לחצי הגמר מול כפר סבא שרוצה לשרוד בליגה. בשורות חדרה ניתן היה לראות את עומרי אלון בשער, ציון אזולאי, מיכאל קירטבה,אילון אלימלך ושלושה שחקנים שישתפו פעולה עם אוהד בוזגלו גם בעונה הקרובה של ליגה א' דרום, בן סטריקל, גיא עיני ואסף חקאק.

מנגד ניתן היה לראות את גבי בורשטיין בשער, בפיר מלול, עומרי נווה, קובי כהן ועוד...

למרות הבדלי הרמות דווקא כפר סבא הייתה זו שעלתה ראשונה ליתרון כשכפיר מלול העלה אותה ליתרון של 1-0. 

מכאן ואילך הייתה רק קבוצה אחת על המגרש, חמדה מרעי (סיים עם צמד) הצליח להשוות לפני תום השליש הראשון. בשני השלישים שנותרו חדרה התפוצצה כשגיא עיני (צמד), מיכאל קירטבה ואילון אלימלך חתמו את התוצאה. 1-6 לחדרה !

 

רן מלובני, שייע פייגנבוים וג'ובאני רוסו - צוות השידור החדש של ליגת החופים (מני בן ארי)

 

בני יהודה 'ניצן' - 'חיים ירמיהו' חולון

לפני פתיחת המשחק נערך טקס מרגש לזכרו של חיים ירמיהו ז"ל בו השתתפו אנשי שתי הקבוצות יחד עם משפחות של חיים. זהו ללא ספק אחד המפגשים המרגשים שניתן היה לראות כששתי הקבוצות מנציחות סמלים של הכדורגל הישראלי. 

בני יהודה פתחה את המשחק בסערה כשכבר בשליש הראשון הוליכה 0-3 משערים של רונן פרץ, אדיר חליפה ואיידגיניו הברזילאי. בשליש השני שרון גורמנזו החליט להשאיר חותם במשחק וכובש רביעייה! בין ארבעת השערים של גורמזנו אלון זבולון מחולון הצליח רק לצמק עם צמד משלו. 

בסיום בני יהודה מנצחת 2-7.

 

דור אלברמן במדי בית"ר ירושלים (מני בן ארי)

 

ראש העין - בית"ר ירושלים

ראש העין הגיע העונה לחופים כשהאחים צרפתי הם אלה שמובילים אותה, ישראל ואילן בנו קבוצה לא רעה בכלל כשניתן היה למצוא ביניהם שחקנים מוכחים בליגת החופים, ויטלי גנון, וואסים אגברייה, אסף בן מוחא, איתי בר דוד ואורן פחימה כשבשער עמדו עמית שמש וטרבלסי. מנגד הגיעה בית"ר ירושלים של אנדריי אסולין (נעדר עקב מחלה, כשגם אצלה ראינו שמות מוכרים, וולבסקי וזיאת בשער, דור אלברמן, ירדן חתוכה, אור גירו אלנתן סלמי ואביטבול...

 

שער נהדר לעמית שמש שוערה של ראש העין (מני בן ארי)

 

השליש הראשון הסתיים ללא שערים, איתי בר דוד פתח את חגיגת השערים עם צמד מהיר בשליש השני אך את שער המשחק (ואולי גם המחזור) כבש דווקא עמית שמש שוערה של ראש העין, אורן פחימה ובר דוד שהשלים שלושער הוסיפו לכבוש עבור ראש העין כשאלנתן סלמי ואור גירו מצליחים רק לצמק עבור בית"ר. 2-5 לראש העין בסיום.

 

ויטלי גנון, עמית שמש ואסף בן מוחה עם חיוך רחב בסיום המשחק (מני בן ארי)

 

בני כפר קאסם - הפועל עירוני פ"ת 

משחק מאוד מעניין קיבלנו במפגש הרביעי, האלפוה כפר קאסם פוגשת את האיש המזוהה ביותר עם כדורגל החופים - צחי אילוז שמשמש כמאמן/שחקן בפ"ת. כפר קאסם הגיעה עם שלל כוכביה אך ללא הכוכב שלה סאמח מרעב שעבר ניתוח ברצועה וכל חבריו לבשו חולצה עם הכיתוב 'החלמה מהירה'. מנגד פ"ת הגיעה עם האחים אילוז ואברטון...

פתיחה אדירה של פ"ת (מני בן ארי)

 

4 שניות מפתיחת המשחק ופ"ת עולה ליתרון לאחר מהלך מושלם שבסופו אור אילוז (האח של) כובש שער יפייפה...בשליש הראשון כפר קאסם נראתה לחוצה מאוד אך עאמר יתים הצליח להחזיר אותה למשחק ממש עם פתיחת השליש השני. אל עוברה הצליח להחזיר את היתרון לפ"ת אך כאן כנראה שתם כוחה...

 

מספרת נהדרת של עאמר יתים (מני בן ארי)

 

נור סרסור הצטיין עם שלושער (מני בן ארי)

 

חליל פריג' ונור סרסור שהצטיין עם שלושער כבשו לכפר קאסם, אור אילוז השלים צמד משלו אך רק צימק לפ"ת.. האלופה פותחת עם ניצחון 3-5 !

 

שער נגיחה נהדר של חליל פריג' (מני בן ארי)

 

מכבי חיפה - ת"א - המשחק המרתק של המחזור 

עידו קרן מנהל הקבוצה של מכבי חיפה ז מעט אחורה והביא לעמדת המאמן את הרכש הטוב ביותר שיכול היה, חיים סירוטקין! חיפה הציגה סגל נהדר עם אסף רז ותום קשתי בשער, אלעד שיק, אלברט נקש, ניסן רביבו, אלעד כהן, אבי מלכה והזר הנהדר ריידר... 

 

עמי גניש בשערה של ת"א (מני בן ארי)

 

מנגד הגיעה ת"א של פליקס חלפון ואלעד בראון עם מאיר כהן ועמי גניש בשער , עידן סרור, רגב וולק, ניר שרון, עומר הלוי, בן לולו וגיל יצחק...

חיפה עלתה ליתרון פעמיים מרגליו של הזר הנהדר ריידר אך גיל יצחק ובן אוזן איזנו את התוצאה, כשנראה היה שהמשחק נגמר לאחר שער שלישי של ריידר ושער נוסף של אבי מלכה חזרה ת"א בשליש האחרון משני שערים דרמטיים של בן לולו וגיל יצחק. המשחק הלך להארכה ולבעיטות הכרעה... 

בן לולו ואבי מלכה, אסף רז הדף את כדור העונשין של עידן סרור, ומי אם לא ריידר המצטיין במשחק נעל את תוצאת המשחק, 5-6 לחיפה! 

 

הרכש הטוב ביותר של עידו קרן, חיים סירוטקין (מני בן ארי)

 

מכבי נתניה - הפועל כרמיאל

פיינליסטית העונה שעברה בראשותו של בני לם הציגה את הסגל הכמעט קבוע שלה עם מספר שינויים קטנים, רון למל בשער, דנין, בריגה ניסן ספיר אלון לוי רפי עמרן ואדם לם... מנגד כרמיאל הציגה רכש די נוצץ, קובי בדש עבר מנתניה לכרמיאל ואין פיקנטי יותר ממפגש מול האקסית במחזור הפתיחה, מלבד בדש ניתן היה לראות בכרמיאל גם את יקיר שינה ומשה עמר...

כבר בפתיחה אפשר היה לראות שנתניה הגיעה לדרוס, וכבר בשליש השני המשחק היה גמור לאחר שערים של אלון לוי (צמד), רפי עמרן ואלחי צברי... קובי בדש הצליח רק לצמק והמשחק הסתיים ב-1-5 לנתניה. 

 

 

צילום: מני בן ארי

הוסף תגובה
תגובות
 1. איפה נעל כוסילמלם?? (שאלה 18-06-2016, 15:30)
 2. האם כוסילאמלם נזרק?? (שאלה 18-06-2016, 15:31)
 3. מלאכת צדיקים נעשית בידי אחרים (אחד שמבין 18-06-2016, 15:53)
 4. מה יהיה עם הליצן הזה גניש ? לא נמאס לו ? (אחד שיודע 18-06-2016, 17:08)
 5. מה קובי סויסה עושה בחופים (יפואי 18-06-2016, 20:56)
  למישהו יש הסבר מה קובי סויסה עושה. בקבוצת חופים של בני יהודה ניצן.מה נסגר קובי סויסה רודף תקשורת ומצליח להוציא מהספונסרית האשקלונית סיגלית אמר כסף חופשי ...
 6. 49 שערים נכבשו (דקל 19-06-2016, 12:14)
  מחשיבים את הפנדלים
 7. חיפה תגיע רחוק (משה 19-06-2016, 18:24)
  לדעתי בנית הקבוצה נעשתה בצורה נכונה ימים יגידו
 8. בית"ר באש ובמים (משה 19-06-2016, 21:40)
  לצערי כנראה שביתר באש ובמים טובה אבל בחוף קצת פחות נקווה להמשך משופר יותר
חדשות
 • מבחנים ליניב חולון!! לכל המעוניין להצטרף לקבוצה מליגה א, יש מבחנים ב 2-3 ליולי. למעוניינים, נא ליצור קשר עם המנהל קבוצה מושיקו שם טוב 0524030222. בהצלחה...
 • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
 • ליגה א דרום: עמית ברבש חתם לעונה נוספת בנורדיה. עמית אימן אשתקד את נורדיה והעלה אותה לליגה א.
 • משחק העליה ללאומית: הפועל נצרת עלית-מ.ס. כפר קאסם: הארכה: 1-2. לנצרת עלית כבש רועי עטר וגורג אמסיס. לכפר קאסם כבש רן בן שמעון.
 • סיום משחק הפלייאוף: הפועל נצרת עלית- מ.ס. כפר קאסם 1-1. לנצרת עלית כבש רועי עטר דקה 8. לכפר קאסם כבש אוהד אדלשטיין דקה 55.
 • משחק ההישרדות לליגה א צפון: מכבי דליה גברה 2-1 על בני זלפה מליגה ב' מצמד שערים של מוחמד טאהא. לבני זלפה כבש בילאל חבשי. מכבי דליה תשחק עונה נוספת בליגה א.
 • גמר ליגה ב צפון: מגדל כרום - בני זלפה 2-1 לזלפה בהארכה. למגד'ל כרום כבש רוברט ארחיל. לבני זלפה כבשו: חמודי בועו ובילאל חבשי. בני זלפה תתמודד בשלב הבא.
 • ברכות להפועל מרמורק והפועל חדרה על עלייתן לליגה הלאומית.
 • ברכות לאדומים מאשדוד על זכיתה באליפות ליגה ג מחוז לאחר שניצחו את קרית עקרון 1-6. כבשו לאדומים: גדיף וורקאט עם צמד. שימי ביטון, לישי ביטון יוני מנגיסטו ומתן גנון.
 • רק בגולר!! לקראת העונה הבאה- החתמת השבוע זוכה במתנה -ארוחה זוגית מתנת הבר "לזרוביץ"- בר שמייח וכשר בראשון לציון. שווה לחתום בקבוצה ולאכול!!
 • ברכות להפועל צפרירים יניב חולון על עליית לליגה א.
 • ברכות להפועל אום אל פאחם מליגה ב' צפון ב' על עלייתה לליגה א צפון.
 • ברכות להפועל שפרעם מליגה ב' מחוז צפון א' על עלייתה לליגה א.
 • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
איזה קבוצה התחזקה הכי משמעותי בליגה א צפון?
עירוני טבריה
רובי חיפה
הפועל איכסל
אחר
תוצאות