מאמן העונה בליגה ב׳ דרום א׳ בחסות לזרוביץ - מוסא בן חיים!
מוסא בן חיים, מאמנה של יניב צפרירים חולון, עלה עם הקבוצה ליגה בעונתו הראשונה כמאמן! מוסא נבחר למאמן העונה של ליגה ב׳ דרום א׳ של אתר ׳גולר׳ והוא זוכה בארוחה זוגית מתנת לזרוביץ
מאת: אוהד רון | 28-05-2017 | 09:21

מוסא, מאמנה של יניב חולון צפרירים, עונה ראשונה שלו כמאמן ראשי למן פתיחת העונה, עלה ליגה מליגה ב׳ לליגה א׳ס מוסא נחשב לווינר אמיתי גם כשחקן שעלה לא פחות מ-10 פעמים עם קבוצות שונות ביניהן, בת ים, בני לוד, שיכון המזרח, באר יעקב מכבי יפו ועוד... ללא ספק השחקן עם מספר העליות הגדול ביותר, ועכשיו, כמאמן בעונתו הראשונה כאמור עלה ליגה... ללא ספק הבחור ווינר ויודע לעלות ליגה!


איך אתה מסכם את העונה? 
״בתחילת העונה הטילו עליי משימה לא פשוטה בכלל - לבנות קבוצה לעליה ולעלות לליגה א׳ לאחר שבעצם היה צריך לבנות סגל כמעט מלא מהפתיחה, כשרוב הסגל הוא חדש והיה קושי לחבר אותו. שמח שהשחקנים שבחרתי נתנו מעצמם מעל ומעבר ויחד עשינו עונה לדעתי מדהימה״.


בתחילת העונה היו עוד קבוצות שנבנו לעלות ליגה כמו עמישב, טייבה ואור יהודה שתקציבן היה לא פחות משלכם  בחולון. מה לדעתך ייחד אותכם לעומתם? 
״אני חושב שזה שלא התפשרתי על הרבה דברים ועל שחקנים שאני רציתי שהאמנתי שאיתם אני יכול לעלות ליגה. נלחמתי שיהיה לי סגל ארוך וגדול, ואני חושב שזה היה אחד היתרונות שלנו מול היריבות שהתמודדו איתנו. הייתה התמודדות לא קלה מול יריבות ראויות שהשקיעו כספים, אבל ידענו לעבור את כל המשברים כקבוצה ולא התפרקנו, וזה יאמר לזכות השחקנים שהלכו עם הדרך שלי ועם הצוות שלי״.


האמנת מתחילת שתעלו ליגה בכזה סטייל? מתי הרגשת או מה היה המשחק שהתחלת להרגיש שאתם הקבוצה הכי טובה בליגה?
״אני תמיד מאמין בעצמי ואוהב את האתגרים שמטילים עלי. זה כל הכיף בספורט בכלל. לקבוע יעדים ולעמוד בהם. אני אחד שמאוד אוהב את זה, גם כשחקן אהבתי וגם כמאמן. המשחק שהרגשתי שאנחנו קבוצה שהולכת עד הסוף זה בדרבי בסיבוב הראשון שניצחנו 2-0 את לזרוס. ושם באמת האמנתי בשחקנים״.

 

חגיגות העלייה של יניב צפרירים חולון בביתו של מוסא


יש נתון מדהים שכל הקבוצות שהגיעו לפלייאוף ממקומות 2-5, לא כבשו נגדכם. איך עשית את זה?
״באנו מוכנים מאוד לקבוצות הצמרת שהתמודדו מולנו כל העונה, ספגנו רק 13 גולים וזה מראה שהקבוצה עמדה טוב טקטית והייתה מאוד ממושמעת. ידענו לא להפסיד ולא לספוג מול הקבוצות האלה שנתן לנו יתרון גדול מול הקבוצות האלה״.


מה קורה בעונה הבאה? 
״בעיקרון אני עדיין לא סגור. אני רוצה ומאמין שאהיה בחולון. אני כבר התחלתי להכין תוכנית עבודה לקראת העונה הבאה. מחכה עדיין לקבל אור ירוק לגבי תקציב הקבוצה שאוכל לשבת עם שחקנים ולסגור סגל איכותי, שמתאים לליגה א׳ לעונה הבאה. ליגה א׳ זו ליגה מאוד איכותית וקשה, וצריך להתכונן אליה בהתאם״.


היה לך סגל עם שחקנים אומנם טובים מאד אבל עם אגו גדול. איך הצלחת לתמרן איתם?

״היו לי הרבה שיחות לגבי האגו. ואמרתי להם שזה הדבר שיכול להרוס לנו את העליה, אבל יאמר לזכותם שבעניין הזה היה לנו חדר הלבשה מדהים ומגובש, וכל אחד נתן את חלקו בזמן שלו ובעיקר הלכו בדרך שלי עם האמונה שלי״.


מילה לסיום? אני רוצה להודות לצוות האימון שלי - שי סמורי ומאיר מזרחי. כמובן להודות לעופר דליאן, איציק ששון ומושיקו שם טוב, על התמיכה לאורך העונה והתנאים הטובים שהעמידו לרשות הקבוצה וכמובן לאחים ארזי שלומי ורפי, וליאור שולמן לאיש המשק צביקה ולעוד רבים שעשו הכל על מנת שנצליח״.

״מילים טובות מגיעות לקהל שתמך בנו לאורך כול העונה״.


לגבי האיחוד: ״מקווה שדברים יסתדרו וסוף סוף תהיה קבוצה מאוחדת וחזקה אחת בחולון, שעם תמיכה של העירייה תשאף להגיע לליגות בכירות יותר״.

מאמן העונה בליגה ב׳ דרום א׳ בחסות לזרוביץ - מוסא בן חיים! (מני בן ארי)

הוסף תגובה
תגובות
 1. אכן הפתעת עונה מבחינתי (דני 28-05-2017, 09:34)
 2. רק שלומי שלומו (חולוניה 28-05-2017, 11:47)
 3. רק בזכות המגן הימני שלהם (אליהו קגלביץ' 28-05-2017, 13:18)
  הם עלו ליגה מגן סופה
 4. לעד (צפרירים 28-05-2017, 13:35)
  מוסא אתה צריך להתבייש שכחת שהיו אנשים בצוות איפה סדי סוכר יעקב כהן גיגי פשוט תתבייש
 5. מוסא קצת כאב לראות העונה קבוצת נוער חזקה בליגה הארצית ואף שחקן לא עלה לבוגרים (מני אוהד חולון 28-05-2017, 18:16)
  תעלו שחקני נוער זה עתיד של המועדון !!
 6. כפיים למוסא (דוידוף 28-05-2017, 19:12)
  השם ישמור אותך גבר! בהצלחה בעונה הבאה
 7. מוטי עלפי מגן ימני מטוס קרב (שסלי המשסע 28-05-2017, 19:14)
  מגן ימני מרסלו
 8. קנאים (הנמר 28-05-2017, 20:57)
  תמשיכו לאכול את הלב אנשי צפרירים.אחרי המשבר חיפשתם רק לחבל אפילו למשחק העליה לא באתם.יניב חולון לנצח
 9. למספר 4 (חולוני 28-05-2017, 21:22)
  ל4 מה סדי איזה גיגי אלה אנשים שרצו רק להרוס סדי סכסכן גיגי נבלה בכלל כול החלבות רצו שניכשל טוב יהיה שצפרירים יחזרו למקורות בליגה ג שם מקומם קדימה יניב לליגה לאומית
 10. הזויים (שי 28-05-2017, 21:31)
  תקציב של 800 אלף שקל איך אתם משוים לקבוצות אחרות הגג החה 500 אלף של אור יהודה
 11. ל4 תיתביישו אתם (אוהד חולון 28-05-2017, 21:44)
  אתם רוצים שמוסא יפרגן לכם בזמן שרציתם רק שייכשל היחידי שבא עד הסוף זה סוכר כול האחרים נטשו באמצע העונה ומאז לא ראו אותם ואנחנו גם יודעים שהלכתם לעודד את שמשון והחזקתם להם אצבעות רק ביגלל קנאה פיצצתם את האיחוד אתם לא יכולים ליראות אנשים מצליחים אתם גרמתם לצפרירים להגיע לליגה ג באיזה זכות אתם מדברים על מוסא אתם צריכים לאכול הרבה חרא בשביל להגיע לרמה שלו חבורה של לוזרים אוהבים רק את עצמכם איציק ועופר באו להציל אותכם והם דאגו לכול התקציב ואתם תיתבישו לכם מונעים מהם לקבל את הכסף מהעירייה שהכסף צריך ללכת לשחקנים אז מי צריך להיתבייש סמרטוטים תיסתכלו במראה כי אף אחד כבר לא יכול ליסבול אותכם
 12. אחלה מוסא שבעולם (שאול מיאזור 28-05-2017, 22:08)
  אוהבים תותח
 13. מי זה המגן הימני של חולון? (ערסל טובי 28-05-2017, 22:08)
  סופה??
 14. הגנה הכי טובה בארץ מילה של מומחה (שיקו אלסקה 28-05-2017, 22:27)
  אין על ההגנה שחקנים כמו כיפת ברזל צריכים לקבל מענק עלייה גדול מילה של אלסקה
 15. מוסה בשעריים תמיד נואהב אותך (שערוקי 29-05-2017, 10:50)
  תחזור לשעריים זה הבית שלך
 16. מוסה בשעריים תמיד נואהב אותך (שערוקי 29-05-2017, 10:50)
  תחזור לשעריים זה הבית שלך
 17. ל11 כול מילה בסלע (שחקן 29-05-2017, 15:15)
  אני לא יודע מי צודק ומי לא אני רק יודע שאיציק ועופר נתנו במשך 3 שנים הכול ברמה גבוהה והם באמת רוצים להגיע הכי גבוהה שאפשר ואם אנשיי צפרירים מונעים מהם לקבל את הכסף שהעירייה צריכה להעביר בשביל משכורות לשחקנים וכול הצוות שנתנו את הנשמה אז הם בושה וחרפה אתם לא פוגעים באנשיי יניב אתם פוגעים בשחקנים ובמאמן אז באמת תעשו חשבון נפש אם עצמכם ואל תיבכו שלא הזכירו אותכם בכתבה כי לא מגיע לכם לא הרגשנו מימכם כלום וזה שעכשיו אתם פוגעים בנו השחקנים תיתביישו כי אם הייתם חלק מהאיחוד אז אתם גם מחוייבים לנו ולעצור את התקציב מהעירייה זה פשוט בושה וחרפה יש שחקנים אם משפחות וכול יום שאתם מעקבים את הכסף שצריך לעבור לשחקנים אלוהים רואה הכול וישלם לכם כפול יש לכם זמן לתקן
 18. 11 צודק במאה אחוז (אוהד לזרוס 29-05-2017, 15:26)
  אני לא אוהד יניב אבל צריך להוריד את הכובע על מה שעופר ואיציק עשו ב3 שנים לעומת לזרוס שגם משקיעים כסף ואפילו פלייאוף עליון לא מגיעים אם אני מיסתכל מהצד ולהיות אמיתי אולי לעשות איחוד זה הדבר הכי טוב גם ככה בהתאחדות אנחנו לא רשומים בתור לזרוס אז מה זה משנה אם עופר ואיציק ויעקב אפשר להגיע רחוק וליהנות מיקבוצה חזקה וטובה שקהל ירצה לבוא ליראות אני גם מיתפלא ששום שחקן עבר או הווה של צפרירים אומר מילה טובה על החלובות כולם אומרים את אותו דבר עליהם אז גיגי תעשה בדק בית כי לא יכול להיות שכולם טועים ורק אתה בסדר
 19. מגיע ליעקב טל (חיים 30-05-2017, 10:22)
  עים כל הכבוד למוסא , היה מגיע מאמן העונה ליעקב טל שעים טיפת מזל היינו חוגגים עליה , בלי מגרש ובתנאים מינמלים.
חדשות
 • ליגה א דרום: רועי שעיה, קשרה של בני לוד אשתקד חתם בהכח ר"ג.
 • ליגה ב דרום: השוער המצטיין מהעונה האחרונה בליגה ב דרום ב, אביב קמשו חתם בעירוני נתיבות לעונה הקרובה.
 • ליגה א צפון: לידור כהן שחקנה של מגדל העמק חתם לעונה נוספת במועדון. השוער השני שלומי אזולאי וכן רם סופר חתמו לעונה הבאה בקבוצה.
 • שחף הלמן, בלמה של 'ירמיהו' חולון בעונה החולפת, חתם במכבי יבנה
 • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
 • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
האם מאמן שעוזב קבוצה יכול לפנות לשחקנים מקבוצתו לשעבר? (כמו לדוגמא במקרה יפו-יבנה)
כן. אם הם טובים למה לא?
כן. להרוס את הקבוצה לשעבר הרי הוא בנה אותם
לא. לא מכובד לפנות לשחקנים ששיחקו אצלך.
לא. השחקנים לא יבואו ולא יעזבו בשבילך.
תוצאות