״חלק מהקהל של קטמון הוא מגעיל! לא נסלח״
כך אמר מקסים סוסן לאחר שבמשחק הגביע בין השתיים, קומץ מאוהדי הפועל קטמון התנהגו בצורה ברברית ומבישה כשקיללו והקניטו את אנשי בית"ר כפר סבא, ואולי חשבו שמדובר בקבוצת בית"ר ירושלים, היריבה העירונית. יש למועדון הירושלמי פרויקטים יפים ומרגשים, אבל חבל שהקומץ הזה הורס למועדון הסימפטי הזה את השם. שאר האוהדים הטובים צריכים להוקיע את האנשים האלה מקרבם
מאת: אוהד רון | 06-01-2018 | 15:43
בנו של יו״ר בית״ר כפ״ס, מקסים סוסן, הגיע עם מעיל שעליו סמל של בית"ר ירושלים, אחד האוהדים החליט לתקוף אותו ומשם התפתחה מהומה כשאנשי בית"ר באו לעזרתו של הנער. בודדים מאוהדי קטמון חדרו לאזור הספסל של בית"ר במטרה לתקוף את חברי ההנהלה לעיני המשקיף. רק בנס האירוע נעצר בזמן ולא גלש לאלימות פיזית. צלם מקומון "ירוק בשרון", דני מלניצקי, צילם את המתפרעים ובתגובה הם החליטו לקלל גם אותו, לאיים ולירוק לעברו
 
אוהדי קטמון ברגעים מגעילים (דני מליצקי)
 
מקסים סוסן, יו״ר כפ״ס היה עצבני מאוד ואמר: ״לקטמון יש קהל מגעיל בחלקו ולא ניסלח. הכדור עגול ואנחנו נבוא בחשבון עם חלק מהקהל של קטמון. הכל קרה בגלל שאנחנו בית״ר ונראים כמו בית״ר ירושלים, וקטמון חושבים נגד בית״ר. קטמון כנראה זה הפועל ירושלים. הרי ידוע שכפ״ס רוב העיר אוהדת בי״ר. המעילים שלנו עם סמל בית״ר ירושלים, וזה כנראה לא בא להם טוב והתחילו לקלל ולהשתולל גם על הנשים והילדים שלנו. חבורה של כוסיות. מועדון שמנופף בחינוך ותרבות שיוקיע את החבורה הזבל מהקהל שלה״.
 
דני סוויסה, קבוצתו השיגה נקמה מתוקה (דני מליצקי)
 
דני סוויסה היה גם הוא עצבני מאוד בסיום: ״פשוט גועל נפש מה שהלך שם! מציירים את האוהדים שלהם כקדושים אבל הם רחוקים מזה, הם פשוט מגעילים גם אותי כל המשחק קיללו וירקו. ומה בסך הכל עשינו? כל החטא שלנו היה שני כדורים ברשת. הם לא הפסיקו עד סוף המשחק וגם אחריו אבל לבסוף לא עזר להם כלום יצאנו משם שידינו על העליונה וזה פשוט כיוון אלוהי. לא סתם הדחנו גם את בית״ר תל אביב ואחרי את קטמון, אם אתה זוכר לפני חמש שנים בית״ר הפריעו לנו בדרך ללאומית ושנה קודם היו אלו קטמון שגם הפריעו. זו הייתה נקמה ספורטיבית קטנה על מה שהם עשו וסגרנו מעגל קטן״.

קהלה של קטמון ירושלים במשחק הגביע (דני מליצקי)

הוסף תגובה
תגובות
 1. אנחנו פתאום מבינים את קביליו ושפירא (קטמוני 06-01-2018, 16:58)
  האתר הזה לא אוהב קבוצות אוהדים. כשאי אפשר לקבל חדשות כי לא יודעים מי המנהל, ואין עסקנים שאפשר ללטף בארוחות שחיתות בלזרובסקי, אז חייבים לספר שקרים. הילד הערס הזה עם האבא המפחיד שלו תקף נערים צעירים.
 2. העונש של כפר סבא (לבן לבן 06-01-2018, 19:02)
  זה מה מגיע לכם כס, לפני כמה שנים מכרתם להם את העליה ב 2-2 העלוב עם שער הזוי בתוספת הזמן ...
 3. גם קיללתם, גם הרמתם יד, וגם הלכתם לעיתון. כפר סבא אתם בושה (איתן 07-01-2018, 10:13)
  היחיד שהרים שמה יד זה הבן של סוסן. והפה ג'ורה של גברת סוסן הכיסאות בטדי עדיין מזועזעים ממנו. הבת שלך בוכה לידך, אולי תחשבי עליה? והנה קיבלתם גם כתבה. כי בלי האלימות שלכם אף אחד בחיים לא סופר אותכם. תכלס קצת עצוב. משפחה בושה וקבוצה בושה.
 4. כל הפסקה הראשונה של הכתבה היא שקר אחד גדול (דוד 07-01-2018, 10:24)
  הראשון שהרים יד הוא הילד, עב הבשר, של סוסן. הוא בחר לתקוף קטמוני מאחור בזמן שהאחרון מתעמת מילולית עם אנשי כפ"ס. הכל בכלל התחיל כשקטמוני אחד צעק "אין בית"ר בכפ"ס" ואחד מאנשי כפ"ס הגיב ב"בוא תגיד לי את זה בפנים יא מז****". אוהדים הם אוהדים וזכותם המלאה להביע מילולית את דעתם, לא ראוי שאנשי הנהלת כפ"ס מגיבים או מתעמתים איתם.
 5. כתבה חד צדדית (אני מקטמון 07-01-2018, 11:36)
  כתבה חד צדדית לחלוטין. הסיפור התחיל מהתגרות של רעיית יו"ר ביתר כפר סבא ש"זכתה" לתגובות מילוחליות תואמות של כמה מהאוהדים הצעירים של קטמון. ואז אחד מאנשי כפ"ס עלה ליציע של אונהדי קטמון וביצע "הורדת זקיף" לאוהד קטמון. ברור זמעשה זה גרר תגובות קשות. אוהד כפ"ס הורחק מהמגרש ע"י אנשי האבטחה. אגב, לפי החוק למניעת אלעימות בספורט הוא היה חיב להיות מורחק לחלוטין משאח האיצטדיון. למזלו הוא לא נעצר
 6. סויסה וסוסן ממובילי הקומבינות הפכו להגונים חחח (סויסה וסוסן ממש תעודת יושר קומבינטורים 07-01-2018, 14:15)
  חברה תפנימו הצמד חמד הנל שולט בכל משחקי ליגה א דרום הם משחדים קוונים ושופטים מטים תוצאות וסוגרים קומבינות תתעשטו ותבינו באמת עם מי עסקינןןן
 7. ב*תר כפר סבא קבוצה מגעילה (קטמוני 07-01-2018, 16:25)
  אמן תשארו כל החיים שלכם בליגה א. יצאתם בזול בושה של התנהגות לא פלא שאתם נושאים את השם ביתר. מקווה שתבואו שוב פעם לטדי אתם וכל האוהדים (משפחה שך היו״ר) ותקבלו שיעור טוב טוב.
 8. קטמון קבוצה מגעילה (ביתר רמלה 07-01-2018, 17:07)
 9. לאוהדי קטמון (איציק הגדול 08-01-2018, 11:31)
  אתם אסופה של מתחסדים וצבועים אני אמנם לא הייתי במשחק אבל זוכר אתכם ממשחקים אחרים,מתעטפים בצעיפים של התחסדות ומתנהגים כמו לה פמיליה אין בכם כלום ואין לכם כלום - אתם סתם קבוצה בלי זהות ובלי כלום אז תקפלו את הזנב ותמשיכו לדשדש - אנחנו נישאר בליגה א טוב לנו שם - את ההרפתקאות של לאומית נשאיר לכם - אתם לא מתקרבים לסוליה של כל אוהד ביתר באשר הוא - עדינים עלאק - והתמונה של ההוא עושה מזרחית ? נפלט לו ? אספסוף שאתם הכי כייף שהעפנו אתכם זה התשובה הכי טובה - הלוואי תחזרו לא' דרום בקרוב
 10. ביתר כס עלובי נפש (מחטבי חרסינה בסלון 13-01-2018, 10:57)
  תתביישו לכם חבורה של ערסים. סיבוב הבא תעופו בבושת פנים מהגביע. תפסתם אותנו ביום של זלזול יה עלובים. יללה הפועל
חדשות
 • ליגה א דרום: המשחק בין האדומים אשדוד ומ.ס. כפר קאסם הופסק בגלל גשם. המשחק החוזר צפוי להתקיים ביום שלישי בשעה 19:00 באיצטדיון הי"א באשדוד.
 • ליגה ב: מוחמד שרבוש חתם בצעירי טייבה
 • ליגה ב: השוער עדי בויטר עבר מביתר רג לבית דגן.
 • ליגה ב: הקשר אור גירו חתם בעמישב פ"ת.
 • ליגה ב:יחיאל צגאי קשרה של עראבה חתם בצעירי טייבה.
 • ליגה א צפון: המשחק של אסי גלבוע נגד טירה נדחה ליום ראשון בשעה 14:30 בבית שאן
 • ליגה ב: להפועל הוד השרון הופחתו 3 נקודות ליגה ממאזנה בשל שיתוף שחקן שלא מורשה במשחק מול בית"ר ר"ג. ר"ג זכו בניצחון טכני ע"ח הוד השרון. אור יהודה עלתה למקום הראשון בטבלה.
 • הקשר אדם תנעמי והמגן שמעון לוגסי, חתמו במ.ס דימונה מליגה ב׳ דרום ב׳.
 • מזל טוב לכתבנו הבכיר גיא צמח על הולדת בתו. שתזכו לגדל בנחת. רק בריאות מאחלים צוות אתר גולר.
 • ליגה א צפון: מוחמאד עאקל הקשר כנף שגדל במכבי נתניה חתם בהפועל כפר כנא
 • ליגה א צפון: עירוני נשר החתימה את השוער סער אוחיון מי שהיה שוער מחליף של הפועל רעננה מליגת העל.
 • קריית מלאכי מליגה ב' דרום ב' צפויה לקבל ניצחון טכני במשחק שהיה אמור להתקיים מול הפועל לוד, לאור העובדה שהשופט החליט לבטל את המשחק כי הפועל לוד לא הקצו חובש.
 • הפועל ירוחם מליגה ב' דרום ב' צפויה לקבל ניצחון טכני על גבעת זאב במסגרת המחזור ה-9 , לאור העובדה שגבעת זאב לא הגיעו למשחק, טרם ידועה הסיבה לכך.
 • ליגה א צפון: הבלם משה כחלון חתם באסי גלבוע.
 • ליגה ב:רוני דוידוב כנף מגן בן 19 חתם בבני יפו מליגה ב
 • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
 • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
באקה אל גרביה חייבים כספים לספקים שחקנים ועוד. האם יש להם זכות קיום או עדיף שיתפרקו?
לא. אין זכות קיום למועדון שחייב כל כך הרבה כסף
לא. מועדון שלא משלם חובות לא יכול לפתוח עונה חדשה
כן. לכל קבוצה יש זכות קיום גם אם יש הרבה חובות.
כן. הקבוצה תשלם את החובות ב"קרוב"
תוצאות