תם החלום: מחנה יהודה ניצחה את אור יהודה ונשארה בליגה
הפועל מחנה יהודה עברה עונה בליגה א׳ דרום, אך הסיום היה מתוק כשאמש ניצחה את אור יהודה במשחק המבחן והבטיחה לעצמה עונה נוספת בליגה. לעומתה, אור יהודה סיימה את העונה באכזבה שנה שנייה ברציפות, וככל הנראה הבינה שהיא תהיה חייבת לעלות דרך המקום הראשון
מאת: אבייתר ברק | 07-05-2018 | 11:03

אצטדיון ר״ג אירח את משחק המבחן של ליגה א׳ דרום, בין הפועל מחנה יהודה שכאמור הגיעה מהמקום ה-14 בליגה א׳, מולה הגיעה אור יהודה שעברה 3 משחקי פלייאוף עד שהגיעה למשחק הגורלי במטרה לעלות לליגה א׳ לאחר שבשנה האחרונה נכשלה בדיוק באותו המעמד.

 

שחקני שתי הקבוצות לפני פתיחת המשחק (אלעד ירקון)

 

שחקני אור יהודה מודים לקהל שהגיע לתמוך (אלעד ירקון)


בדקות הראשונות מחנה יהודה ניסתה להוכיח עליונות במגרש ולהראות שלמרות הכל יש הפרשים בין שתי הליגות. שבע דקות של כדורגל והשליטה של מחנה משתלמת, כדור שמגיע לפינת הרחבה היישר לרגליו של אדיר חליפה שבועט בעיטת יעף אדירה לחיבורים, גל פלמנבאום נשאר חסר אונים ונכנע. 0-1 למחנה יהודה.

 

אדיר חליפה חוגג שער מהיר עבור מחנה (אלעד ירקון)


לאחר ספיגת השער אור יהודה דווקא נכנסה למשחק וניסתה להשיג שוויון מהירס בדקה ה-16 כדור חופשי מסוכן של ארנון טמיר כמעט ומצא את המסגרת עם בעיטה חדה שמפספסת במעט את החיבורים. 


בדקה ה-30 אור יהודה קופחה, כאשר איתי הברי קשרה של מחנה יהודה שכבר לו יש כרטיס צהוב מוקדם, מבצע עבירה שמחייבת צהוב, אך שופט המשחק ריינשרייבר מחליט לרחם על מחנה יהודה לקול תלונות הרבות של יעקב טל מאמנה של אור יהודה, שמורחק. 

 

שופט המשחק מרחיק את יעקב טל (אלעד ירקון)


3 דקות עוברות וכדור רוחב אדיר של מרציאנו מוצא נהדר את משה עמר שניסה לבעוט בנגיעה ונבלם בקלות. כשלא כובשים סופגים, מתפרצת גדולה של מחנה יהודה שמנצחת הגנה דלילה של אור יהודה שבסופה בר מזרחי כובש בקלות משני מטר, 0-2 למחנה יהודה. 

 

בר מזרחי כובש וחוגג עם ספסלה של מחנה (אלעד ירקון)


דקה עוברת ושוב אור יהודה מקבלת הזדמנות גדולה לכבוש, הגבהה מדויקת מוצאת את ארנון טמיר שנוגח מצוין אך שוערה של מחנה ג׳רמי חאובל מציל שער בטוח ומוריד את קבוצתו למחצית ביתרון של 0-2.


עם פתיחת המחצית השנייה מחנה יהודה הייתה חייבת לגמור את המשחק, כששני חלוציה נשארו לבד מול פלמנבאום שהדף יפה את הכדור הראשון לאחר יציאה טובה, את הכדור השני מחנה בעטה מעל למשקוף ובזבזה הזדמנות אדירה לגמור את המשחק. לאחר 8 דקות בתוך המחצית השנייה, מתן ארביב עם פריצה יפה ממרכז המגרש בועט ממרחק של 18 מטר ולמזלה של מחנה יהודה נעצר במשקוף!

 

בעיטה אדירה של מתן ארביב נעצרת רק במשקוף (אלעד ירקון)


2 דקות עוברות ואור יהודה באה על שכרה, ארנון טמיר נכנס לרחבה ובדאבל פס מושלם עם מרציאנו כובש מחמישה מטרים ומחזיר את אור יהודה למשחק. 1-2.

 

אור יהודה חוזרת למשחק לאחר שער של ארנון טמיר (אלעד ירקון)


הלחץ של אור יהודה נמשך וכעבור דקה אור יהודה כמעט ומשווה לאחר שכדור תועה פגע בראשו של שחקן אור יהודה כמעט וחדר פנימה. עד לסיום המשחק אור יהודה הייתה המון ברחבה של מחנה, אך חוסר חדות והחלטות לא נכונות של שחקני אור יהודה בפעולה האחרונה, השאירו את התוצאה בעינה.

 

מתן ארביב הופל וציפה לכדור מהנקודה הלבנה (אלעד ירקון)

 

מנגד מחנה יהודה שרצתה לשמור על התוצאה יצאה לכמה מתפרצות מסוכנות מאוד, כשהאחרונה בדקה ה-95 הסתיימה בשער שהוא העתק מושלם של השער השני, כאשר הפעם שרון לוי המחליף כובש ופותח את חגיגות ההישארות של מחנה יהודה. 1-3 למחנה יהודה שנשארת ליגה!

 

צורי עטר השלים את המשימה ונשאר בליגה (אלעד ירקון)


לסיכום: פערי הרמות הורגשו בעיקר במחצית הראשונה, אך במחצית השנייה אור יהודה נכנסה טוב למשחק אך זה היה מאוחר מדי. מחנה יהודה תצטרך לעשות שינוי בחשיבה אם היא לא רוצה לעבור עונה לזו גם העונה הבאה, מנגד אור יהודה יודעת שהיא חייבת לעשות את קפיצת המדרגה בכדי לעלות מהמקום הראשון.

שחקני מחנה יהודה חוגגים הישארות בליגה (אלעד ירקון)

הוסף תגובה
תגובות
 1. התקפה אחת מאורגנת של מחנה יהודה לא הייתה במשחק (צופה מהצד 07-05-2018, 11:49)
  הכל מתפרצות.. אור יהודה היו נאיבים וקיבלו פיק ברכיים בדקות הראשונות וכשלא מנצלים הזדמנויות כמו של משה עמר וארנון טמיר במחצית הראשונה אז ה2-0 כבר גמר את הסיפור
 2. אור יהודה שוים ליג ב (אחד שמבין 07-05-2018, 12:24)
  אור יהודה עם השחקנים שיש לה שווה ליגה ב לא יותר בושה לליגה אם הם היו עוברים. מספיק לעבוד על אנשים!
 3. כל הכבוד למחנה.אימפריה הייתה ונשארה.שנה הבאה עולים ליגה במגרש החדש!!! (שיקו האדום מנתניה 07-05-2018, 12:55)
  אללה מחנה יהודה,אימפריה...
 4. חובה שוער יותר טוב - פנדלים זה לא מספיק (אור יהודה 07-05-2018, 13:50)
  ספגנו יותר מידיי כל העונה ואי אפשר לעלות ליגה ככה חייבים גם חבלם וחלוץ יותר "רעים"
 5. ידעתי והיתרתי (אפי מימון 07-05-2018, 14:08)
  הנהלה חלשים מאמן חסר אחריות הורחק על ידי השופט וגרם נזק בלתי הפיך פשוט טיפש גרם להפ
 6. תוצאה ידועה מראש (הוגה דעות 07-05-2018, 14:47)
  חבל על הזמן של כל הפלייבלוף הזה.אור יהודה נדרשו לנצח 3 משחקים של 120דקות והחלום התנפץ תוך 7 דקות .מקסם ואחיזת עיניים
 7. וואיי וואי ירון גריה הלך עלייך (מוריניו 07-05-2018, 14:55)
  גם בשנה הבאה צריך לשלם לשחקנים.דרך אגב ד"ש מדודי כהן
 8. למספר 5 (יעקב 07-05-2018, 15:00)
  יא אפס מאופס .אתה זה שחגגת לפניי המשחק .אתה זה שבטחתה אלפיי אוהדים.אתה כתבתה שאור יהודה מביסים את המחנה.אז מה אתה רוצה מהמאמן.תלמד לבוא קטן ולצאת גדול.את האוכל לחגיגות תעביר למשפחות נזקקות.
 9. אור יהודה בלון שהתפוצץ (שלום 07-05-2018, 16:05)
  ראיתי שני משחקי פלייאוף נגד שמשון ונגד מלאכי אם כל הכבוד זה לא מספיק לעלות ליגה, הקבוצה אם סגל לליגה ב׳ נקודה ומי שחשב אחרת המשחק האחרון הוכיח שהכל בלון אחד גדול שהתפוצץץץץץץ
 10. לשלום מתגובה 9 (אבשלו קור 07-05-2018, 16:46)
  עם כל הכבוד,עם סגל כזה .עם עם עם ם עם עם.ולאם
 11. מחנה יהודה קבוצה של דוכן בסטה בשוק (דודו 07-05-2018, 20:10)
  אור יהודה עברה שלוש משחקים קשים של 120 דקות היגעו עייפים למשחק ושלמו את המחיר ביום נתון אור יהודה מנצחת את מחנה יהודה 0_3
 12. מכבי יפו (יפו 07-05-2018, 20:18)
  ‏כמה חבל שקבוצה כמו אור יהודה לא בליגה א׳ קבוצה עם הרבה צבע הרבה עם ליאת שוחט שהיא תומכת חבל חבל פספוס מאחל לכם ששנה הבאה תעלו ‏ממקום ראשון בלי מבחנים ‏יש הרבה קבוצות בליגה א׳ שבקושי מביאים 10 אוהדים למשחק כגון אז הוא בקושי 10 אוהדים ‏כפר שלם מביאים את ההודים במונית שירות ואוספים עוד כמה בדרך ויש עוד קבוצות עלובות אור יהודה חבל חבל שאת לא בליגה א׳ ממכבי יפו לכול אוהדי יפו ‏מעכלים לכם שנה הבאה ליגע א אולי אנחנו לא ניהיה ‏אולי נעלה ליגה השנה מהמבחנים למרות שזה קשה ננסה
 13. ל11 (ניטרלי 08-05-2018, 00:33)
  אור יהודה קבוצה חלשה שלא נצחה משחק אחד בפלייאוף בלי ,הארכה ופנדלים,אור יהודה לא הייתה צריכה להיות במשחק הזה. גם אשדוד וגם קריית מלאכי ושמשון הרבה יותר טובות מאור יהדה שהיא סתם קבוצה של לוזרים.דרך אגב איך זה לקבל שלוש..
 14. אור יהודה תודה על עונה מופלאה (ניסים 08-05-2018, 09:00)
  כל הכבוד לשחקנים למאמנים ולהנהלה הקבוצה שיחקה כדורגל התקפי ויפה לעין כל העונה! נהנינו לראות את הקבוצה החלמה לשחקן מספר15 יוני הפציעה שלו השפיעה על המשחקים האחרונים מחכים לעונה הבאה. ניסים וכל האוהדים ביציע
 15. אור יהודה תודה על עונה מופלאה (ניסים 08-05-2018, 09:00)
  כל הכבוד לשחקנים למאמנים ולהנהלה הקבוצה שיחקה כדורגל התקפי ויפה לעין כל העונה! נהנינו לראות את הקבוצה החלמה לשחקן מספר15 יוני הפציעה שלו השפיעה על המשחקים האחרונים מחכים לעונה הבאה. ניסים וכל האוהדים ביציע
 16. המזל שנכחתי במשחק (משה 08-05-2018, 11:54)
  אחרת הייתי באמת מבין שלפי הכתבה אור יהודה היו טובים יותר. בפועל מה שראיתי ברוב שלבי המשחק זה החמצות של מאה אחוז גול לטובת המחנה אותן החמצות שבגללן הגיעו לאן שהגיעו העונה. אור יהודה לכו תאכלו חומוס. גם קהל אין לכם סהכ 1000 איש הבאתם למשחק ככ חשוב חחח
 17. שורה תחתונה (אורגינל 11-05-2018, 20:41)
  בשורה התחתונה אור יהודה עם יעקב טל כבר שנה שנייה ברציפות משקיע המון כספים אולי יותר מכפר קאסם ולא עולה כניראה יעקב טל משדר פחדים ליפניי המשחקים המכריעים
חדשות
 • ליגה א' צפון: דור חי חמו חתם בהפועל הרצליה.
 • ליגה א' דרום: גבריאל כהן ועומר ארצי חתמו בכפר שלם.
 • ליגה א' דרום:עבד אטרש קשר בני יפו חתם במחנה יהודה ומצטרף לאחיו תאמר אטרש המשחק בקבוצה.
 • ליגה א' דרום: איב עובדיה קשר ירמיהו חולון חתם בהפועל אזור .
 • ליגה א' דרום: ירין דג'אני קשר ביתר כפ"ס חתם בכפר שלם .
 • ליגה א' דרום: עידו גונן מהפועל ר"ג וגד מאור מהפועל כפ"ס חתמו בביתר כפ"ס.
 • ליגה א' דרום: אוראל חורב חתם בנורדיה ירושלים.
 • ליגה א' דרום: בקעת הירדן מתחמשת לקראת מאבקי ההישרדות מתן לוטטי,אלירן ג'ורג',מאור חלבי,אורן בן ציון,מהטבי ירין ועמית פרחי חתמו בקבוצה.
 • ליגה א' דרום: הקשר מאור אסור חתם במחנה יהודה עד לסוף העונה .
 • ליגה א דרום: אור אילוז, קשרה של מכבי יפו ומי שכבש 3 שערים בליגה חתם בבקעת הירדן.
 • ליגה א דרום: קשרה של שמשון כפר קאסם, עידו גונן חתם בביתר כפר סבא. ירין דגאני עובר מכפר סבא לכפר שלם.
 • משחק אימון: רובי חיפה גברה על הנוער של מכבי חיפה מליגת העל לנוער 1-2. לרובי כבשו דימה אוסיציי ואדיר מרדכי הצעיר מהנוער של רובי חיפה.
 • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
 • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
באקה אל גרביה חייבים כספים לספקים שחקנים ועוד. האם יש להם זכות קיום או עדיף שיתפרקו?
לא. אין זכות קיום למועדון שחייב כל כך הרבה כסף
לא. מועדון שלא משלם חובות לא יכול לפתוח עונה חדשה
כן. לכל קבוצה יש זכות קיום גם אם יש הרבה חובות.
כן. הקבוצה תשלם את החובות ב"קרוב"
תוצאות