עירוני טבריה מביסה את אסי גלבוע 1-4
במחזור הפתיחה של ליגה א׳ צפון, עירוני טבריה אירחה את אסי גלבוע והציגה כדורגל נהדר ונראה כי הקבוצה מוכנה לליגה! אהוד מערבי כבש את הראשון, חן ידען הצטיין וכבש צמד ואביאל גבאי קבע את תוצאת המשחק, חסיב אבו רוקון כבש לזכות האורחים מהגלבוע. בטבריה יכולים להיות מרוצים. כחצי שעה לפני שריקת הפתיחה, קיומו של המשחק היה מוטל בספק, אך בהתערבות ראש העיר יוסי בן דוד המשחק התקיים כמתוכנן
מאת: גיא אסרף | 14-09-2018 | 20:17

עירוני טבריה אירחה את אסי גלבוע במסגרת המחזור הראשון בליגה א׳ צפון לדרבי הצפוני. שתי הקבוצות שנבנו במהלך הקיץ בכדי להתמודד בחלק העליון של הטבלה, קיוו לפתוח את העונה ברגל ימין. פאיד חסון, מאמנה של אסי, נאלץ להסתדר ללא יוני אוחיון שנעדר מהמשחק מסיבות אישיות.

אילן סוויסה עלה במערך שאליו הוא רגיל בשנים האחרונות, ומי שערכו הופעת בכורה הוא החלוץ עבאד גאברין יחד עם חן ידען ושלומי מראד שחוזרים לקדנציה נוספת בקבוצה.

 

כ-600 צופים הגיעו בצהרי יום שישי כדי לראות את המשחק המסקרן בין שתי הקבוצות, כשכבר למן הפתיחה שחקניו של אילן סוויסה גילו עליונות והשתלטו על מרכז השדה.

בדקה ה-5 כדור חופשי על סף הרחבה נשרק לזכותם של האורחים, מוחמד פודי בעט את הכדור הישר לתוך החומה. חולפת דקה, התקפה מתפרצת של טבריה, שלומי מראד בועט מ-16 מטר שטוח ואיתי שאול קולט. בדקה ה-17 קיבלנו קרן לזכות טבריה, מהראן אבו ריא נוגח מצוין אך איתי שאול הודף לקרן.

חולפת דקה וחן ידען בועט מ-25 מטרים כשהכדור חולף סנטימטרים ליד הקורה, הלחץ של טבריה נמשך.

 

בדקה ה-20 ולאחר שליטה מוחלטת של הקבוצה המארחת, כדור חופשי נהדר של שלומי מראד מוצא את אהוד מערבי חופשי שמקרוב קובע 1-0 לטבריה!!!

 

4 דקות חולפות, שוב חן ידען פורץ נהדר באגף ומוציא כדור רוחב שמוצא את כפיר בן דוד שמקרוב בועט מעל השער ורודם החמצה נוראית. המשחק שקצת נרגע חזר לחיים בדקה ה-37, חן ידען קיבל כדור נהדר משלומי מראד ובבעיטת יעף מ-17 מטרים שלח פצצה לתוך שערו של איתי שאול, וקבע 2-0 מוצדק לטבריה!

 

המחצית הראשונה מסתיימת לה בשליטה מוחלטת של שחקניו של אילן סוויסה, שיורדים ביתרון מוצדק של שני שערים ומציגים יכולת נהדרת.

 

חן ידען המצטיין במשחק כבש צמד 

 

המחצית השניה נפתחה בהמשך ישיר למחצית הראשונה, כאשר שחקני טבריה לוחצים ללא הפסקה ומחפשים לכבוש את השער השלישי.

בדקה ה-62 עבאד גאברין פורץ נהדר ובנגיעת אומן משאיר את חן ידען לבד מול השוער אך הוא מחמיץ. בחלוף דקה בלבד התקפה מתפרצת של טבריה, כפיר בן דוד מתקדם באין מפריע ובכדור רוחב נהדר משאיר את חן ידען לבד מול השוער, הפעם הוא לא מתבלבל כובש מקרוב, משלים צמד וקובע 3-0 ענק לטבריה!

 

בדקה ה-70 אביאל גבאי המחליף שנכנס כחמש דקות קודם לכן, מקבל מכפיר בן דוד כדור 20 מטר אלכסונית ובועט טיל שנעצר בחיבורים,

 4-0 מושלם לטבריה!!!

 

בדקה ה-72 בלבול בהגנת טבריה השאיר את החלוץ חסיב אבו רוקון לבד מול עדי תדמור, אבו רוקון כבש מקרוב וקבע את תוצאת המשחק, 4-1 לעירוני טבריה.

 

עד לסיום המשחק טבריה המשיכו ללחוץ ולסכן את שערו של איתי שאול, כשעבאד ג׳בארין המצויין סיכן ללא הפסקה את השער ואילולא מספר החמצות, התוצאה הייתה גדולה יותר.

 

בטבריה יכולים להיות מרוצים גם מהתוצאה וגם מהיכולת והשיגו ניצחון שייתן הרבה ביטחון להמשך הליגה. הנהלת הקבוצה והמאמן אילן סוויסה יאיצו את המאמצים בכדי להחתים בלם בעל ניסיון. בגלבוע יצטרכו להכין שיעורי בית לקראת המשחק הבא בכדי שהקבוצה תיראה טוב יותר.

 

כוכב המשחק חן ידען אמר בסיום: ״אין הרגשה יותר נפלאה מאשר להתחיל את העונה עם ניצחון ואני שמח על כך. כיף גדול לכבוש ובטח שעוד צמד! יש לנו קבוצה טובה שתדבר חזק העונה והכי חשוב שתהיה לזה המשכיות במשחק הבא״.

 

עבאד ג׳אברין אמר: ״ניצחון ענק שלנו! יש לנו חבורה של גברים, אילן סוויסה הכין אותנו מצוין לקראת המשחק וראו את זה על המגרש. כיף לפתוח שנה חדשה עם ניצחון ונמשיך לבוא ממשחק למשחק ולהמשיך להציג את היכולת הטובה שלנו״.

אילן סוויסה, מאמן טבריה יכול להיות מרוצה מפתיחת העונה.

הוסף תגובה
תגובות
 1. זוהר יצחק (טברייני 14-09-2018, 20:59)
  שמעתי את הראיון שלך ברדיו ופשוט התביישתי אתה מדבר כאילו הקבוצה היא רכוש הפרטי שלך רמי בנצי ואילן בנו קבוצה מצוינת ואם תרצה לחזור הם צריכים לשים את המפתחות וללכת הביתה תעשה טובה לכל אוהדי עירוני טבריה ותישאר במגרש הגרוטאות שלך
 2. לכל הליצנים (טברייני 14-09-2018, 21:28)
  כל אלו שאמרו שאין לנו קבוצה ונתמודד בתחתית היום אכלתם את הכובע ועוד תמשיכו לאכול אותו חזק העונה
 3. 2 אם אתה חושב שזה אינדיקציה למשהו אז (אוהד 14-09-2018, 22:03)
  יש לך בעיה בראש זה לא יעלה ליגה ולא כלום זה ניצחון למה הדאווין העיקר ראש העירייה הליצן עשה פוזות אני קובע ומשחק את עצמו הנה תראו יוסי יסדר ויהיה משחק ראש העירייה אתה ליצן למה המגרש לא מאושר אתמול לפני שבוע מספיק עם השכונה תתקדמו זה מתאים לשנות ה80 וה 90 כל הפארסה הזו עונה אחרי עונה
 4. אילן סויסה (אוהד 14-09-2018, 23:47)
  בנית קבוצה תוססת צעירה, ושחקנים עם אכויות גבוהות, קישור והתקפה קטלניים ששוים בכל משחק שני שערים
 5. זוהר שלא תתקרב לקבוצה (זוהר יצחק אל תבוא יותר למגרש 15-09-2018, 07:11)
  זוהר יצחק הסוס נגמר
 6. זוהר יצחק קשה לך אתה לא מבין כדורגל (זוהר 15-09-2018, 07:32)
  מה קרא עוד לא נפתחה הליגה ואתה רץ לתיקשורת להתראין יצאתה אז צא בכבוד נמאס מכול השטויות שאתה מדבר באתי לחוש את הקהל מה לעשות יש אנשים היום שעובדים בשקט בלי לעלות בפוזה למגרש ולחשוב שאתה גידמק קצת צניעות לא תזיק לך אדון זוהר יצחק
 7. מה קרא ישר רץ לתקשורת (זוהר 15-09-2018, 07:40)
  הלכתה לך בכבוד לא קרא כלום טבריה תמשיך להתקיים גם בלעדיך יש אנשים שמבינים בכדורגל יותר טוב ממה שאתה חושב שאתה מבין אני הייתי עוזה כך וכך יצאתה צא בכבוד ושתוק ראש התקשר אלי חרמש התקשר אלי אתה ממש שואל את אשתך מספיק כבד את עצמך אבל לא אתה רוצה להישאר בתמונה נגמרו הכניסות של הפוזה כבד ויכבדו אותך.באתה להתסיס את האוהדים נגד הקבוצה יודעים מי אתה
 8. עירוני טבריה (מוטי (טברייני לשעבר) 15-09-2018, 08:01)
  אני עדיין שואל מה קורה עם הספונסר או שכרגיל הכל דיבורים. ללא ספונסר הסיכויים לעלות ליגה קלושים... הלוואי ואתבדה.
 9. גלבוע (סמי 15-09-2018, 08:35)
  גלבועקבוצה פח לא הגנה לא קישור לא התקפה כלום לא מוכנים אין מאמן ואם יש אז חלש
 10. זוהר יצחק!! (עובד עירייה 15-09-2018, 11:18)
  אם העירייה מעבירה לקבוצה 150 אלף לחודש-זוהר היה מושך לכיסו 10 אלף...והוא והשני(ברזיק..)-למשל מהכרטיסים שנמכרו במזומן אתמול-היו מכניסים לכיסם מחצית ואף יותר.זאת הבעיה של הקבוצה במשך שנים-ולכן אף אחד לא מוכן להשקיע בקבוצה(למה שייתן ל-2 האנשים הללו מכספו..?)..יאללה הביתה שלא תעז לחזור..לך לעבוד במכוניות ותעזוב הכסף של העירייה לקבוצה..
 11. תפסיקו ללכלך (אנשים מלכלכים פה 15-09-2018, 15:59)
  למה ללכלך בעילום שם על זןהר מה שהוא עשה ויעשה שום טיפש כאן לא יעשה הקבוצה היא עמותה פרטית לידיעתכם אם הוא היה רוצה לעשות כסף הוא היה עושה הוא רק מוציא הכל בהתנדבות, איפה כל הליצנים שמדברים, ירון דוד מיקי ביתן כולכם ליצנים!
 12. אדון זוהר שב כבר בשקט (דני אוהד 15-09-2018, 19:13)
  מספיק להפיק רעל אנחהו לפני כיפטר החלתתה ללכת לל בכבוד מי שיוצא יוצא עד הסוף מה מגרד לך שאתה לא חלק מבנית הקבוצה לפחות שב בשקט אתה רואה שבלי זוהר נעשים דברים שקטים לא צריך לא אותך ולא את ירון אני הייתי מבאי את עידן ויצמן ראשון נכון הכסף לא שלך אז שלם 20000 רכב דלק מכספי ציבור איש קטן
 13. ל-11 (אילן 15-09-2018, 19:57)
  אף אחד לא מלכלך.כותבים לך האמת.הבן אדם התפטר-אז למה לנסות להתערב ולהתראיין???חלאס!!שיעזוב הקבוצה.מדובר בעמותה פרטית אבל כל הכסף שייך לתושבים-ויש חשד שהוא והשותפים שלו לוקחים ממנו לכיסם.אחרת איך יש חובות כל הזמן ועוד בשם העיר והתושבים?
 14. זוהר עשה הכי טוב לטבריה!! להפסיק ללכלך חבורה של ליצנים.... (אוהד עירוני טבריה 15-09-2018, 21:19)
  אוהבים אותך זוהר ותמשיך להגיע למגרשים ... ושיהיה לך ולבני משפחתך גמר חתימה טובה אמן.
 15. זוהר יצחק (משה. סיידא 16-09-2018, 12:48)
  אוהדים. שמלכלכים על. זוהר פשוט לא מבינים בכדורגל
 16. כשנותנים ללירן דניאל לנהל קבוצה זה מה שקורה (מומחה ליגה א 16-09-2018, 14:15)
  לירן דניאל קיבל צעצוע ששמו אסי גלבוע ולא יודע איך להפעיל אותו סוגר עם מאמן חלש שאין לו מושג שניכשל בכפר כנא ומביא אותו כמו שאומרים אלוהים נותן אגוזים למי שאין שיניים
 17. חייב חיזוק (הגמד הטברייני 16-09-2018, 16:54)
  חייב חיזוק דחוף בלם וחלוץ היידה טברייה אילן סויסה אלוף המטבוחה
 18. לכל הסתומים! (אוהד רציני 16-09-2018, 17:22)
  תחלמו ללכלך על זוהר, לא היה ולא יהיה כמונו אתם מקנאה כותבים אין לכם כבוד יעלובים בושה וחרפה
 19. כול העכברים מסתובבים חופשי (הסוכן 17-09-2018, 21:07)
  אחרי החגים זוהר יסיים את ההפסקה שלו מכדורגל ואז העכברים והקשקשנים יחזרו לחורים.
חדשות
 • משחק גמר הפלייאוף התחתון בליגה ב מול נציגת ליגה ג: צעירי טייבה -כפר יונה 0-1 לטייבה משער בדקה ה52 של יחיאל צגאי. צעירי טייבה תשחק עונה נוספת בליגה ב.
 • משחק גמר הפלייאוף בליגה ב' דרום א' בין שמשון ת"א לבית"ר ר"ג יערך ביום א' הקרוב בשעה 16:00 באיצטדיון שכונת התקווה.
 • ברכות להפועל דבוריה אלופת ליגה ב מחוז צפון ב שעלתה לליגה א היום!.
 • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
 • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
איך תסתיים העונה בליגה א דרום?
הכח ר"ג תעלה ליגה
מ.ס. כפר קאסם תעלה ליגה
משחק מכריע, הכח ר"ג תנצח.
משחק מכריע, מ.ס. כפר קאסם תנצח.
תוצאות