סטטוס קוו: שמשון ת"א ואור יהודה נפרדות בתיקו 1-1
שמשון ת"א אירחה את אור יהודה למשחק העונה בוולפסון, כאשר לשתי הקבוצות אותו מספר נקודות. מחצית ראשונה מאופסת השאירה את מקומה למחצית שנייה סוערת. נאור הלוי מחמיץ פנדל בתחילת המחצית עבור שמשון, גיל גילקרוב מעלה את אור יהודה ליתרון אבל עומרי פרל משווה את התוצאה 7 דקות לסיום וקובע את תוצאת המשחק - 1-1
מאת: גיא צמח | 02-03-2019 | 11:00

שמשון ת"א ומ.כ אור יהודה נפגשו למשחק העונה במסגרת המחזור ה-24, כאשר שתיהן עם אותו נקודות לעיני למעלה מ-500 צופים ביציעים ועוד מאות מאחורי הגדרות בחניה של מתחם וולפסון.

 

קהל האוהדים שביציע ואלה שנשארו בחוץ (גיא צמח)

 

פתיחת המשחק הייתה שקולה והתאפיינה באגרסיביות בעיקר במרכז המגרש. בדקה ה-15 עומרי פרל משתלט על הכדור ומ-16 מטרים בועט מעל המשקוף.

 

שחקני שמשון עשו הכל על מנת לעצור את גמליאל פרץ הכוכב של אור יהודה (מני בן ארי)

 

דקה חולפת והתקפה מסודרת מרגל לרגל של שמשון ת"א בסיומה כדור רוחב מדויק של גיא ליפקה מגיע לנאור הלוי שמ-8 מטרים בועט ברגל ימין היישר לידיו של שוער אור יהודה גל פלמנבאום. בדקה ה-18  אור יהודה עם איום ראשון, מתן ארביב עם בעיטה מ-25 מטרים מעל השער.

 

מתן ארביב מאור יהודה עם איום ראשון לעבר השער (מני בן ארי)

 

דקה לאחר מכן הגנת אור יהודה מוסרת לאחור ושוערה גל פלמנבאום תופס את הכדור בשתי ידיים והשופט פוסק על כדור עונשין מתוך הרחבה, אבל שמשון לא מצליחה לנצל את ההזדמנות ולהבקיע שער. אור יהודה הצליחה להיכנס למשחק ובדקה ה-37 מהלך מצוין של ארנון טמיר באגף ימין שמוציא רוחב מצוין אבל לא מוצא רגל מסיימת. דקה חולפת ושוב ארנון טמיר בועט מ-18 מטרים  והכדור חולף סנטימטרים מהקורה לאחר מסירה של מתן ארביב. על סף השריקה למחצית ארנון טמיר בועט נהדר מ-10 מטרים אבל בן בריגה בהצלה נהדרת שומר על שערה של שמשון ושתי הקבוצות יורדות למחצית בתוצאה 0-0.

 

בן בריגא עם הצלה נהדרת (מני בן ארי)

 

המחצית השנייה נפתחת נהדר מצידה של שמשון שבדקה ה-50 יוצאת להתקפה שבסיומה גיא ליפקה מוכשל ברחבה והשופט מורה על הנקודה הלבנה.

נאור הלוי בועט את הפנדל אבל גל פלמנבאום בהצלה ענקית שומר על התוצאה מאוזנת.

 

נאור הלוי לפני בעיטת הפנדל ופלמנבאום אחרי ההצלה (מני בן ארי)

 

מרגע החמצת הפנדל אור יהודה החלה להשתלט על מרכז המגרש, ובדקה ה-55 קיבלנו בעיטה מצויינת של גיל גילקרוב מ-18 מטרים אבל צחי שרון מתעופף והודף נהדר.

 

צחי שרון שוערה של שמשון ת"א עם יכולת נהדרת (מני בן ארי)

 

בדקה ה-63 כדור עונשין של אור יהודה 30 מטר מהשער, קרלוס צ'קנה מוצא את גיל גילקרוב שמ-10 מטרים בסיבוב מעלה את אור יהודה ל-1-0.

 

גיל גילקרוב כובש וחוגג עם החברים (מני בן ארי)

 

בדקה ה-77 גמליאל פרץ בבעיטה מ-18 מטרים היישר לידיים של צחי שרון שוערה של שמשון ת"א. בדקה ה-83 כדור חוץ ארוך של שמשון שמגיע לעומרי פרל שמתרומם מעל כולם ונוגח לפינה של פלמנבאום ומשווה את התוצאה ל-1-1.

 

עומרי פרל כובש ורץ לחגוג עם הקהל של שמשון (מני בן ארי)

 

מרגע שער השוויון הקצב עלה משמעותית והתקפה רדפה התקפה. בדקה ה-86 עומרי פרל פורץ בקו ימין ומוציא רוחב מצוין אבל אין רגל מסיימת. בדקה ה-90 עומרי פרל נוגח מעל השער.

בדקה ה-94 קרלוס צ'קנה מ-35 מטרים מנסה להפתיע את צחי שרון, אבל שרון הודף את הכדור ועל סף השריקה לסיום גמליאל פרץ עם בעיטה נהדרת לחיבורים אבל צחי שרון מתעופף והודף נהדר ובסיום 1-1 וחלוקת נקודות צודקת בין הקבוצות שמשאיר את הצמרת לוהטת ואת שתי הקבוצות עם אותן נקודות 6 מחזורים לסיום.

 

שחקני שתי הקבוצות מודים לקהל שהגיע (גיא צמח)

 

תגובתו של צביקה לוי מאמנה של שמשון ת"א: "משחק שקול של שתי קבוצות עיקשות וטובות, המשחק נפתח טוב מבחינתנו, החזקנו בכדור וניסינו לשחק את הכדורגל שלנו. אור יהודה עלו מבוקר עם 3 בלמים וניסו לשחק עם כדורים ארוכים לעברם של שני החלוצים. במחצית השנייה החמצנו פנדל, דבר שקורה וזה חלק מהמשחק מצד שני ספגנו שער לא מחייב ממצב נייח, בעיקר בגלל חוסר ריכוז אבל ידענו לחזור למשחק וב-10 דקות האחרונות היו 2 מצבים לכל קבוצה, סך הכל משחק טוב הקהל נהנה והמאבק יהיה עד הסוף ".

 

שומרים על ספורטיביות - צביקה לוי ויעקב טל בסיום המשחק (גיא צמח)

עומרי פרל משווה את התוצאה לשמשון ת"א (מני בן ארי)

הוסף תגובה
תגובות
 1. פנדל לא היה בכלל (דוד 02-03-2019, 11:38)
  בושה וחרפה לשמשון שמשחק צמרת משחקים במגרש אימונים והקבל של אור יהודה עומדים לסביב למגרש כמו עצורים עוד 1000 איש החליטו לא להגיע עקב אי כניסה של קהל שלנו רק 35 אוהדים שלנו הורשו לכנס. לא קיים מגרש כזה ארץ פשוט בושה שמשון אלק
 2. להילחם (שחר 02-03-2019, 12:06)
  משחק מותח היה . השוער של שמשון היה מצויין.אור יהודה להמשיך אנחנו יותר טובים.
 3. תוצאה צפויה (הוגה דעות 02-03-2019, 12:26)
  דו קרב לבעלי עצבים חזקים במיוחד.כל הכבוד לשמשון שנותנת פייט רציני לאימפריה של אור יהודה
 4. שמשון בשבוע הבא מפסידים נקודות (מרקו 02-03-2019, 12:35)
 5. פנדל היה גם היה (עמוס 02-03-2019, 12:57)
  אילולא העצירה של השוער שמשון הייתה בדרך לליגה א, בהחלט אכזבה לשמשון
 6. שופט תמיני שלחו למשחק במקום שופט בכיר (דוד 02-03-2019, 13:43)
  שמשון עשתה הכול כדי שאור יהודה לא תנצח נתחיל במגרש מכיל 350 איש רק כדי שהאוהדים של אור יהודה 1500 איש לא יגיע שמשון דאגה לשופט תמיני משוק הכרמל ששרק לפנדל שלא היה. לא חשוב בסוף העונה אור יהודה עולה ושמשון תמשיך לחפש מגרש אימונים חדש אולי החניה של השוק
 7. אור יהודה 2 רמות מעל (אבי 02-03-2019, 14:48)
  היו צריכים לגמור תסיפור עם 2-0 ובמקום זה קיבלו גול של נערים א עם מיקום גרוע של השוער. גל שוער טוב אבל במאני טיים תמיד עושה טעויות
 8. חבל שלא הייתה התייחסות לטעות שיפוט חמורה (מ.כ. א"י בנשמה 02-03-2019, 15:04)
  השופט היה חד צדדי לטובת שמשון ושרק לפנדל שלא היה , חבל ששולחים שופטים שעושים במכנסיים, לכתוב: גיא צמח חבל שלא נתנה התייחסות למעללי השופט.
 9. פנדל מוצדק (צדוק 02-03-2019, 18:35)
  אור יהודה קשקשנים, תגידו תודה לאלוהים שהחטאנו את הפנדל כי המשחק היה נגמר אחרת, עדיין הכל פתוח ושמשון בסוף תעלה אל אפכם וחמתכם
 10. אפשר לחשוב (שחר 02-03-2019, 20:04)
  תגובה ל 9 מזלכם שהשוער שלכם תפס יום ארבע הייתם מקבלים שחצנים
 11. ל 9 צדוק הצדיק (דוד 02-03-2019, 20:20)
  החמצת פנדל שלא מגיע מראה שיש אלוקים בשמים שתמיד הוא עם הטובים אז אוהד שמשון תתחיל להפנים שמשון תעלה ליגה אולי רק מהמקום השני במבחנים כי אור יהודה טובה יותר משמשון
 12. אוהד (חזי 02-03-2019, 23:56)
  השופט היה חד צדדי לתובת שמשון , פנדל שלא היה , ופסילת שער חוקי , אן שיפוט הוגן בכדורגל בארץ
 13. בכיות כרגיל באור יהודה (משה קנדיל 03-03-2019, 02:24)
  הבכיינים בחזרה גנרלית , המגרש קטן , השופט תימני , מזג האוויר לא טוב , וכו וכו , ככה תיבכו גם בסוף העונה ....לעומת אוהדי אור יהודה אני דווקא אפתח בפירגון לרוב שחקני אור יהודה [למעט שרקט שמשחק אגרסיבי מידי ומרבה לבכות לשופט , כמו כן חבירו גמליאל השחצן מטבעו שלא מתאמץ לשוף שטחים כמו יתר השחקנים ] לשוער גל שמשחק בבטחון , לבלם יפרח המצויין שכנראה ישחק שנה הבאה בליגה א יחד עם שמשון ,טמיר בחור צנוע ומוכשר,גילקרוב משקיע המון ומשחק נקי , ארביב שרואים מיד שהוא שחקן בית ונשמה ,וכן השאר . למשחק עצמו ; תגידו מה שאתם רוצים אבל יש עובדות ודעות אחרות גם אם לא מקובל עליכם, היה משחק מצויין ברמה של ליגה לאומית עם קצב טוב ואירועים בשני הצדדים ,התוצאה משקפת את המשחק שהתעלה לרמה גבוהה,וזה לעצמו נותן הרגשה טובה לשחקנים הנהלה ואוהדים , הצלחה בהמשך לכולם. אני חייב לציין את ההגינות בדבריו של המאמן טל לפני המשחק לכתב הטלוויזיה , כל הכבוד
 14. זה הכיף בכדורגל (חיים 03-03-2019, 07:52)
  שני הקבוצות הגיעו במטרה אחת להביא נק , שהגיע הפנדל אוהדי שמשון כבר הריחו את ליגה א ואור יהודה חרב עליהם עולמם, בחלוף כמה דק המצב היה הפוך כשאוהדי שמשון כבר חשבו שנגמרה העונה, בחלוף שוב כ-10 דק חזר לאוהדי שמשון הצבע לפנים כשהשוו בקיצור אי אפשר לבקש יותר ממשחק כזה רב תהפוכות וארועים סה״כ נראה לי ששני המאמנים מבסוטים מנק והעולה תקבע רק בחודש הבא!
 15. שמשון הפסידה את המשחק ( משה 03-03-2019, 08:07)
  אין ספק שאור יהודה קבוצה טובה יותר משמשון אבל לפני המשחק הם הגיעו כאנדרדוג כי שמשון הייתה במומנטום, ראיתי השנה את שמשון ואיך שהם פתחו היה נראה שזה לא המשחק הטבעי שלהם אמצע לא מדויק ואגפים רדומים, אור יהודה גיששה בהתחלה ונזהרה ואט אט נכנסו למשחק , ראינו את הבדלי הרמות בהתקפה אור יהודה עדיפים בכל פרמטר , שוער שמשון היה מעולה ולדעתי המצטיין במשחק
 16. ל 13 כתבת כול כך דברים טובים (דוד 03-03-2019, 14:16)
  זה מראה שאור יהודה טובה יותר מכל פרמטר לכן הטובים יעלו ליגה ביום שישי הקרוב שמשון מאבדת נקודות
 17. טעות קשה של מאמן אור יהודה שהוציא את גליקרוב ששלט בכדורי ראש ברחבה (דני 03-03-2019, 15:36)
  כשאתה מוביל 1-0 ונשארו 15 דקות לסיום אתה לא מוציא את הבלם שכול כדור גובה לוקח ומכניס חלוץ כמו אבו לאבן.אחרי שגליקרוב יצא פרל נגח את השער .וכמעט כבש את השני בנגיחה בדקה ה90.
 18. לצביקה השחצן (יפתח 03-03-2019, 17:27)
  תפסיק להסתובב כמו מוריניו אתה מאמן חלש את כל הקבוצה הזאת עשה רועי עובדיה ואורן יחזקאל אתה לאיפה שהלכת ובניתה קבוצה לבד בינואר כבר נגמרה לך הליגה אז תן גז מאמן קטן תלמד לכבד אנשים יזבל
 19. המצטיין קרלוס צ׳אקנה (סמי 03-03-2019, 18:29)
  מגן ימני תוקף, עולה ויורד ולא מגן קונוס ככה צריכים לשחק מגנים להצטרף בהתקפה פשוט להתענג האיש והאגדה
חדשות
 • ליגה ג תתחיל ב 15.9 במשחקי גביע. ב 2.10 יתחילו משחקי ליגה.
 • ליגה ב תפתח ב 28.8 במשחקי גהיע. שבוע לאחר מכן, ב 4.9 תחל משחקי ליגה ב.
 • ליגה ב צפון: החלוץ מוחמד אבו ריא חתם לעונה נוספת במועדון מ.ס. כפר כנא.
 • ליגה בצפון: עבאס סואן חתם לעונה נוספת במכבי נוגידאת. המטרה במועדון לעלות לליגה א.
 • עודד קוטר מאמן רובי שפירא בעונה החולפת מונה למאמן ביתר טוברוק מליגת העל לנוער.
 • ליגה ב' דרום א': יניב טבצניק ואיתמר בן דוד חתמו לעונה נוספת בבית דגן.
 • ליגה ג צפון: הפועל כרמיאל התחזקה באוהד עדי, מוחמאד סוואד והבלם הרן אלגרישי. המטרה במועדון היא לעלות לליגה ב.
 • ליגה ב צפון: איציקי דדון, מאמנה של מ.ס. טירת הכררמל- עוזב את המועדון. איציק כזכור העלה את המועדון החזק והגדול בטירה מ.ס. טירת הכרמל, וצפוי לחתום בקבוצה אחרת בליגה ב.
 • ליגה א צפון: הבלם עבד חמודי ממגדל כרום ממשיך עונה נוספת במועדון.
 • ליגה ב' דרום א': דודו חלף מאמן בני טייבה בעונה החולפת חתם בבית"ר ר"ג וחוזר למועדון לאחר עונה אחת .
 • לכל משתמשי האפליקציה!! יש עדכון גירסה לאפליקציה!! שווה לעדכן גירסה!!
 • מערכת גולר מזכירה לקוראים שתגובות בלתי הולמות, אישיות או שכוללים דברי נאצה לא יפורסמו,אנא שמרו על לשון נקייה
לכל החדשות
סקר
האם מכבי יפו צריכה להימכר לאיש עסקים?
כן. הגיע הזמן לצאת הבינוניות.
כן. הלוואי ויפו תעלה ללאומית
לא. הנהלת המועדון תוביל אותנו לשנים יפות ללא כסף.
לא. המקסימום של יפו זה ליגה א.
תוצאות